2.TRIEDA
Rozpis zápasov v sezóne 2009/2010
I. kolo (02.08.2009) o 17.00 hod. |
|
Orlové |
- |
Dolná Breznica |
02.08.2009 17.00 |
Košeca |
- |
Bolešov |
02.08.2009 17.00 |
Lysá p.Makytou |
- |
Pruské |
02.08.2009 17.00 |
Jasenica |
- |
Sverepec |
02.08.2009 17.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Dohňany |
02.08.2009 17.00 |
Dolné Kočkovce |
- |
Košecké Podhradie |
02.08.2009 17.00 |
Vrchteplá |
- |
Streženice |
02.08.2009 17.00 |
II. kolo (09.08.2009) o 17.00 hod. |
|
Orlové |
- |
Vrchteplá |
09.08.2009 17.00 |
Streženice |
- |
Dolné Kočkovce |
09.08.2009 17.00 |
Košecké Podhradie |
- |
N.Dubnica "B" |
09.08.2009 17.00 |
Dohňany |
- |
Jasenica |
09.08.2009 17.00 |
Sverepec |
- |
Lysá p.Makytou |
09.08.2009 17.00 |
Pruské |
- |
Košeca |
09.08.2009 17.00 |
Dolná Breznica |
- |
Bolešov |
09.08.2009 17.00 |
III. kolo (16.08.2009) o 17.00 hod. |
|
Bolešov |
- |
Pruské |
16.08.2009 17.00 |
Košeca |
- |
Sverepec |
16.08.2009 17.00 |
Lysá p.Makytou |
- |
Dohňany |
16.08.2009 17.00 |
Jasenica |
- |
Košecké Podhradie |
16.08.2009 17.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Streženice |
16.08.2009 17.00 |
Dolné Kočkovce |
- |
Orlové |
16.08.2009 17.00 |
Vrchteplá |
- |
Dolná Breznica |
16.08.2009 17.00 |
IV. kolo (23.08.2009) o 17.00 hod. |
|
Vrchteplá |
- |
Dolné Kočkovce |
23.08.2009 17.00 |
Orlové |
- |
N.Dubnica "B" |
23.08.2009 17.00 |
Streženice |
- |
Jasenica |
23.08.2009 17.00 |
Košecké Podhradie |
- |
Lysá p.Makytou |
23.08.2009 17.00 |
Dohňany |
- |
Košeca |
23.08.2009 17.00 |
Sverepec |
- |
Bolešov |
23.08.2009 17.00 |
Dolná Breznica |
- |
Pruské |
23.08.2009 17.00 |
V. kolo (30.08.2009) o 17.00 hod. |
|
Pruské |
- |
Sverepec |
30.08.2009 17.00 |
Bolešov |
- |
Dohňany |
30.08.2009 17.00 |
Košeca |
- |
Košecké Podhradie |
30.08.2009 17.00 |
Lysá p.Makytou |
- |
Streženice |
30.08.2009 17.00 |
Jasenica |
- |
Orlové |
30.08.2009 17.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Vrchteplá |
30.08.2009 17.00 |
Dolné Kočkovce |
- |
Dolná Breznica |
30.08.2009 17.00 |
VI. kolo (06.09.2009) o 16.00 hod. |
|
Dolné Kočkovce |
- |
N.Dubnica "B" |
06.09.2009 16.00 |
Vrchteplá |
- |
Jasenica |
06.09.2009 16.00 |
Orlové |
- |
Lysá p.Makytou |
06.09.2009 16.00 |
Streženice |
- |
Košeca |
06.09.2009 16.00 |
Košecké Podhradie |
- |
Bolešov |
06.09.2009 16.00 |
Dohňany |
- |
Pruské |
06.09.2009 16.00 |
Dolná Breznica |
- |
Sverepec |
06.09.2009 16.00 |
VII. kolo (13.09.2009) o 16.00 hod. |
|
Sverepec |
- |
Dohňany |
13.09.2009 16.00 |
Pruské |
- |
Košecké Podhradie |
13.09.2009 16.00 |
Bolešov |
- |
Streženice |
13.09.2009 16.00 |
Košeca |
- |
Orlové |
13.09.2009 16.00 |
Lysá p.Makytou |
- |
Vrchteplá |
13.09.2009 16.00 |
Jasenica |
- |
Dolné Kočkovce |
13.09.2009 16.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Dolná Breznica |
13.09.2009 16.00 |
VIII. kolo (20.09.2009) o 15.30 hod. |
|
N.Dubnica "B" |
- |
Jasenica |
20.09.2009 15.30 |
Dolné Kočkovce |
- |
Lysá p.Makytou |
20.09.2009 15.30 |
Vrchteplá |
- |
Košeca |
20.09.2009 15.30 |
Orlové |
- |
Bolešov |
20.09.2009 15.30 |
Streženice |
- |
Pruské |
20.09.2009 15.30 |
Košecké Podhradie |
- |
Sverepec |
20.09.2009 15.30 |
Dolná Breznica |
- |
Dohňany |
20.09.2009 15.30 |
IX. kolo (27.09.2009) o 15.30 hod. |
|
Dohňany |
- |
Košecké Podhradie |
27.09.2009 15.30 |
Sverepec |
- |
Streženice |
27.09.2009 15.30 |
Pruské |
- |
Orlové |
27.09.2009 15.30 |
Bolešov |
- |
Vrchteplá |
27.09.2009 15.30 |
Košeca |
- |
Dolné Kočkovce |
27.09.2009 15.30 |
Lysá p.Makytou |
- |
N.Dubnica "B" |
27.09.2009 15.30 |
Jasenica |
- |
Dolná Breznica |
27.09.2009 15.30 |
X. kolo (04.10.2009) o 14.30 hod. |
|
Jasenica |
- |
Lysá p.Makytou |
04.10.2009 14.30 |
N.Dubnica "B" |
- |
Košeca |
04.10.2009 14.30 |
Dolné Kočkovce |
- |
Bolešov |
04.10.2009 14.30 |
Vrchteplá |
- |
Pruské |
04.10.2009 14.30 |
Orlové |
- |
Sverepec |
04.10.2009 14.30 |
Streženice |
- |
Dohňany |
04.10.2009 14.30 |
Dolná Breznica |
- |
Košecké Podhradie |
04.10.2009 14.30 |
XI. kolo (11.10.2009) o 14.30 hod. |
|
Košecké Podhradie |
- |
Streženice |
11.10.2009 14.30 |
Dohňany |
- |
Orlové |
11.10.2009 14.30 |
Sverepec |
- |
Vrchteplá |
11.10.2009 14.30 |
Pruské |
- |
Dolné Kočkovce |
11.10.2009 14.30 |
Bolešov |
- |
N.Dubnica "B" |
11.10.2009 14.30 |
Košeca |
- |
Jasenica |
11.10.2009 14.30 |
Lysá p.Makytou |
- |
Dolná Breznica |
11.10.2009 14.30 |
XII. kolo (18.10.2009) o 14.00 hod. |
|
Lysá p.Makytou |
- |
Košeca |
18.10.2009 14.00 |
Jasenica |
- |
Bolešov |
18.10.2009 14.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Pruské |
18.10.2009 14.00 |
Dolné Kočkovce |
- |
Sverepec |
18.10.2009 14.00 |
Vrchteplá |
- |
Dohňany |
18.10.2009 14.00 |
Orlové |
- |
Košecké Podhradie |
18.10.2009 14.00 |
Dolná Breznica |
- |
Streženice |
18.10.2009 14.00 |
XIII. kolo (25.10.2009) o 14.00 hod. |
|
Streženice |
- |
Orlové |
25.10.2009 14.00 |
Košecké Podhradie |
- |
Vrchteplá |
25.10.2009 14.00 |
Dohňany |
- |
Dolné Kočkovce |
25.10.2009 14.00 |
Sverepec |
- |
N.Dubnica "B" |
25.10.2009 14.00 |
Pruské |
- |
Jasenica |
25.10.2009 14.00 |
Bolešov |
- |
Lysá p.Makytou |
25.10.2009 14.00 |
Košeca |
- |
Dolná Breznica |
25.10.2009 14.00 |
XIV. kolo (28.03.2010) o 15.00 hod. |
|
Bolešov |
- |
Košeca |
28.03.2010 15.00 |
Pruské |
- |
Lysá p.Makytou |
28.03.2010 15.00 |
Sverepec |
- |
Jasenica |
28.03.2010 15.00 |
Dohňany |
- |
N.Dubnica "B" |
28.03.2010 15.00 |
Košecké Podhradie |
- |
Dolné Kočkovce |
28.03.2010 15.00 |
Streženice |
- |
Vrchteplá |
28.03.2010 15.00 |
Dolná Breznica |
- |
Orlové |
28.03.2010 15.00 |
XV. kolo (04.04.2010) o 15.30 hod. |
|
Vrchteplá |
- |
Orlové |
04.04.2010 15.30 |
Dolné Kočkovce |
- |
Streženice |
04.04.2010 15.30 |
N.Dubnica "B" |
- |
Košecké Podhradie |
04.04.2010 15.30 |
Jasenica |
- |
Dohňany |
04.04.2010 15.30 |
Lysá p.Makytou |
- |
Sverepec |
04.04.2010 15.30 |
Košeca |
- |
Pruské |
04.04.2010 15.30 |
Bolešov |
- |
Dolná Breznica |
04.04.2010 15.30 |
XVI. kolo (11.04.2010) o 15.30 hod. |
|
Pruské |
- |
Bolešov |
11.04.2010 15.30 |
Sverepec |
- |
Košeca |
11.04.2010 15.30 |
Dohňany |
- |
Lysá p.Makytou |
11.04.2010 15.30 |
Košecké Podhradie |
- |
Jasenica |
11.04.2010 15.30 |
Streženice |
- |
N.Dubnica "B" |
11.04.2010 15.30 |
Orlové |
- |
Dolné Kočkovce |
11.04.2010 15.30 |
Dolná Breznica |
- |
Vrchteplá |
11.04.2010 15.30 |
XVII. kolo (18.04.2010) o 16.00 hod. |
|
Dolné Kočkovce |
- |
Vrchteplá |
18.04.2010 16.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Orlové |
18.04.2010 16.00 |
Jasenica |
- |
Streženice |
18.04.2010 16.00 |
Lysá p.Makytou |
- |
Košecké Podhradie |
18.04.2010 16.00 |
Košeca |
- |
Dohňany |
18.04.2010 16.00 |
Bolešov |
- |
Sverepec |
18.04.2010 16.00 |
Pruské |
- |
Dolná Breznica |
18.04.2010 16.00 |
XVIII. kolo (25.04.2010) o 16.00 hod. |
|
Sverepec |
- |
Pruské |
25.04.2010 16.00 |
Dohňany |
- |
Bolešov |
25.04.2010 16.00 |
Košecké Podhradie |
- |
Košeca |
25.04.2010 16.00 |
Streženice |
- |
Lysá p.Makytou |
25.04.2010 16.00 |
Orlové |
- |
Jasenica |
25.04.2010 16.00 |
Vrchteplá |
- |
N.Dubnica "B" |
25.04.2010 16.00 |
Dolná Breznica |
- |
Dolné Kočkovce |
25.04.2010 16.00 |
XIX. kolo (02.05.2010) o 16.30 hod. |
|
N.Dubnica "B" |
- |
Dolné Kočkovce |
02.05.2010 16.30 |
Jasenica |
- |
Vrchteplá |
02.05.2010 16.30 |
Lysá p.Makytou |
- |
Orlové |
02.05.2010 16.30 |
Košeca |
- |
Streženice |
02.05.2010 16.30 |
Bolešov |
- |
Košecké Podhradie |
02.05.2010 16.30 |
Pruské |
- |
Dohňany |
02.05.2010 16.30 |
Sverepec |
- |
Dolná Breznica |
02.05.2010 16.30 |
XX. kolo (09.05.2010) o 16.30 hod. |
|
Dohňany |
- |
Sverepec |
09.05.2010 16.30 |
Košecké Podhradie |
- |
Pruské |
09.05.2010 16.30 |
Streženice |
- |
Bolešov |
09.05.2010 16.30 |
Orlové |
- |
Košeca |
09.05.2010 16.30 |
Vrchteplá |
- |
Lysá p.Makytou |
09.05.2010 16.30 |
Dolné Kočkovce |
- |
Jasenica |
09.05.2010 16.30 |
Dolná Breznica |
- |
N.Dubnica "B" |
09.05.2010 16.30 |
XXI. kolo (16.05.2010) o 17.00 hod. |
|
Jasenica |
- |
N.Dubnica "B" |
16.05.2010 17.00 |
Lysá p.Makytou |
- |
Dolné Kočkovce |
16.05.2010 17.00 |
Košeca |
- |
Vrchteplá |
16.05.2010 17.00 |
Bolešov |
- |
Orlové |
16.05.2010 17.00 |
Pruské |
- |
Streženice |
16.05.2010 17.00 |
Sverepec |
- |
Košecké Podhradie |
16.05.2010 17.00 |
Dohňany |
- |
Dolná Breznica |
16.05.2010 17.00 |
XXII. kolo (23.05.2010) o 17.00 hod. |
|
Košecké Podhradie |
- |
Dohňany |
23.05.2010 17.00 |
Streženice |
- |
Sverepec |
23.05.2010 17.00 |
Orlové |
- |
Pruské |
23.05.2010 17.00 |
Vrchteplá |
- |
Bolešov |
23.05.2010 17.00 |
Dolné Kočkovce |
- |
Košeca |
23.05.2010 17.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Lysá p.Makytou |
23.05.2010 17.00 |
Dolná Breznica |
- |
Jasenica |
23.05.2010 17.00 |
XXIII. kolo (30.05.2010) o 17.00 hod. |
|
Lysá p.Makytou |
- |
Jasenica |
30.05.2010 17.00 |
Košeca |
- |
N.Dubnica "B" |
30.05.2010 17.00 |
Bolešov |
- |
Dolné Kočkovce |
30.05.2010 17.00 |
Pruské |
- |
Vrchteplá |
30.05.2010 17.00 |
Sverepec |
- |
Orlové |
30.05.2010 17.00 |
Dohňany |
- |
Streženice |
30.05.2010 17.00 |
Košecké Podhradie |
- |
Dolná Breznica |
30.05.2010 17.00 |
XXIV. kolo (06.06.2010) o 17.00 hod. |
|
Streženice |
- |
Košecké Podhradie |
06.06.2010 17.00 |
Orlové |
- |
Dohňany |
06.06.2010 17.00 |
Vrchteplá |
- |
Sverepec |
06.06.2010 17.00 |
Dolné Kočkovce |
- |
Pruské |
06.06.2010 17.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Bolešov |
06.06.2010 17.00 |
Jasenica |
- |
Košeca |
06.06.2010 17.00 |
Dolná Breznica |
- |
Lysá p.Makytou |
06.06.2010 17.00 |
XXV. kolo (13.06.2010) o 17.00 hod. |
|
Košeca |
- |
Lysá p.Makytou |
13.06.2010 17.00 |
Bolešov |
- |
Jasenica |
13.06.2010 17.00 |
Pruské |
- |
N.Dubnica "B" |
13.06.2010 17.00 |
Sverepec |
- |
Dolné Kočkovce |
13.06.2010 17.00 |
Dohňany |
- |
Vrchteplá |
13.06.2010 17.00 |
Košecké Podhradie |
- |
Orlové |
13.06.2010 17.00 |
Streženice |
- |
Dolná Breznica |
13.06.2010 17.00 |
XXVI. kolo (20.06.2010) o 17.00 hod. |
|
Vrchteplá |
- |
Košecké Podhradie |
20.06.2010 17.00 |
Dolné Kočkovce |
- |
Dohňany |
20.06.2010 17.00 |
N.Dubnica "B" |
- |
Sverepec |
20.06.2010 17.00 |
Jasenica |
- |
Pruské |
20.06.2010 17.00 |
Lysá p.Makytou |
- |
Bolešov |
20.06.2010 17.00 |
Dolná Breznica |
- |
Košeca |
20.06.2010 17.00 |
Orlové |
- |
Streženice |
20.06.2010 17.00 |
|